Další sporty

Násilí v NBA. Hráč Charlotte byl obviněn z fyzického napadení

Násilí v NBA. Hráč Charlotte byl obviněn z fyzického napadení
Basketbalista Miles Bridges. Zdroj: Profimedia.cz

Basketbalista Charlotte Hornets Miles Bridges byl zatčen. Hráče jednoho z celků NBA prý obvinili z fyzického napadení ženy, k němuž došlo v úterý v Los Angeles. Čtyřiadvacetiletý sportovec se zúčastnil hádky, která přerostla v násilí. Než dorazila policie, utekl. Druhý den se ale přišel sám přihlásit na policejní stanici. Později byl propuštěn na kauci. Žena údajně utrpěla několik zranění, jejich rozsah ale není znám. Prozatím se neví ani to, jestli šlo o Bridgesovu partnerku Michelle, nebo o někoho jiného.

Miles Bridges musí po konci sezony řešit slušný průšvih. V úterý se totiž údajně v Los Angeles dopustil domácího násilí. Nejprve se prý dostal do ústního konfliktu se zatím neznámou ženou, který vygradoval fyzickým napadením.

Zatím nebylo objasněno, zda k hádce došlo mezi basketbalistou a jeho partnerkou Michelle, nebo někým jiným. Jisté je to, že přivolaná policie podle zpráv NY Post našla na místě činu jen zraněnou ženu.

Související obsah

​Bridges příslušníkům zákona uprchl a byl nezvěstný až do druhého dne. Hned ve středu se však sám přišel nahlásit na policejní stanici. Tam byl obviněn z domácího násilí a propuštěn na kauci, která činila 130 tisíc dolarů, což je více než tři miliony korun. 

Čtyřiadvacetiletý hráč a příležitostný rapper, který působil čtyři sezony v týmu Charlotte Hornets, by stejný dres rád oblékal i nadále. Teď si ale pod sebou nejspíš podřezal větev. Uplynulá sezona pro něj přitom byla nejlepší v kariéře. Dal v průměru více než 20 bodů za zápas, k nimž průměrně přidával 7 doskoků a necelé čtyři asistence.

Takhle se radovali fanoušci Golden State Warriors z vítězství v NBA:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události