Fotbal

Egyptský král pokračuje. Salah podepsal novou smlouvu s Liverpoolem

V posledních měsících se mluvilo o nové smlouvě pro Mohameda Salaha, kterou od Liverpoolu stále nedostával. Jeden z nejlepších afrických fotbalistů současnosti ale odmítl spekulace o svém odchodu, s The Reds podepsal nový tříletý kontrakt.

​Salah patří mezi nejlepší útočníky na světě, vždyť jen letos nastřílel 31 branek a přidal 16 asistencí pouze na klubové úrovni za jeho Liverpool. Egyptský rodák by měl být hráčem The Reds do roku 2025, podle Daily Mailu totiž podepsal smlouvu do roku 2025.

Podle jednoho z největších britských deníků si má přijít týdně na astronomických 400 000 liber (přes 11 milionu korun). "Cítím se skvěle a jsem natěšený, že vyhraji s Liverpoolem další trofeje. Dnešek je skvělým dnem pro všechny," řekl po podpisu smlouvy Salah pro klubový web Liverpoolu. 

Související obsah

​"Myslím si, že musíte vidět, že každý rok v posledních pěti letech jsme lepší a lepší. V minulé sezoně jsme byli blízko k výhře ve čtyřech různých soutěžích. Musíme jen dále tvrdě pracovat a mít jasnou vizi," pokračoval Mohamed Salah.

Salah odehrál za Liverpool již 254 utkání, ve kterých nastřílel neuvěřitelných 156 gólů a přidal dalších 63 asistencí. Do Premier League přišel z AS Řím, za který nasázel 34 branek v pouhých 81 zápasech.  

Spoluhráčem Salaha byl také Mané, kterému jde fotbal i na nefotbalovém hřišti:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události