MMA

Dominance, knokaut a play-off. Jindrová v PFL září, nyní jde na šampionku

Dominance, knokaut a play-off. Jindrová v PFL září, nyní jde na šampionku
Martina Jindrová s trenéry | Zdroj: Instagram petrpinoondrus

Česká MMA zápasnice Martina Jindrová si připsala v americké organizaci PFL druhé vítězství v řadě, čímž si vysloužila místenku do play-off. Kazachstánskou soupeřku Zamzagul Fayzallanovou přejela již v prvním kole, v boji o milion dolarů ji čeká dvojnásobná olympijská vítězka Kayla Harrisonová.

Na začátku května si svěřenkyně trenérů Ondruše a Knížeho připsala premiérovou výhru v PFL proti Brazilce Melové, nyní celý tým čekala soupeřka z Kazachstánu – Zamzagul Fayzallanová. Fanynka fotbalové Viktorie Plzeň slíbila boj v postoji a ukončení před limitem. 

A jak slíbila, tak dodržela. Soupeřka neměla proti rozjeté české zápasnici jedinou šanci. Už od začátku Jindrová diktovala tempo, byla aktivnější a ještě v prvním kole soupeřku zasypala několika údery u pletiva. Rozhodčí na nic nečekal a utkání ukončil. Na celý galavečer se můžete podívat zde, Jindrová nastupuje do klece v čase 45:00.

Díky knokautu si vysloužila do tabulky šest bodů, což ji automaticky posouvá do play-off o jeden milion amerických dolarů. Je vůbec první Češkou, které se povedlo do play-off této americké organizace dostat. 

Související obsah

​V pozápasovém rozhovoru si pak česká zápasnice přála Brazilku Larissu Pachecovou, ale k tomuto zápasu nakonec nedojde. Proti české zápasnici bude stát v prvním kole play-off dvojnásobná olympijská šampionka v judu Kayla Harrisonová, která v MMA kariéře nikdy neprohrála. 

Jindrová před debutem v PFL prozradila, co by udělala s výhrou milionu dolarů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události