Fotbal

Tajemný vzkaz Sadílka po přestupu do Sparty. Potěšil věrného fanouška

Tajemný vzkaz Sadílka po přestupu do Sparty. Potěšil věrného fanouška
Lukáš Sadílek v dresu Sparty Zdroj: Profimedia

Sparťanští fanoušci se konečně dočkali. Lukáš Sadílek podepsal s letenským celkem smlouvu a na svůj twitter napsal tajemný vzkaz: "Už žádné citáty od Vergilia!" Co tím šestadvacetiletý záložník myslel?

Bylo 18. května, když Lukáš Sadílek na svůj twitterový účet sdílel oslavný post po vítězném pohárovém finále se Spartou. "Nikdy jsem si nemyslel, že se tohle stane, ale trnitou cestou ke hvězdám jsme se dostali," napsal záložník citát od Publia Vergilia Marona. A 22. června jeho příspěvek přesdílel fanoušek s přezdívkou Priskeho Křídelník.

"Lukáš Sadílek má zjevně rád citáty Publia Vergilia Marona. Do tohoto vlákna tedy budu každý den přidávat jeden, dokud nebude oznámen jeho příchod do Sparty," napsal fanoušek. A k tomu přidal hned první citát: "Štěstí přeje odvážným."

Související obsah

​V tomto duchu pokračoval každý den až do 2. července, kdy si konečně mohl oddechnout. Sparta oznámila podpis s reprezentačním záložníkem a Sadílek přidal příspěvek. "Už žádné citáty od Vergilia! Změna je život a na tuhle změnu se těším opravdu moc," napsal na twitter. Samotný fanoušek byl nadšený z toho, že si toho Sadílek všiml.

Sparta v posledním přípravném zápase porazila Opavu 3:0:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události