Fotbal

Megapřestup Dybaly? O Argentince má zájem Manchester United

Megapřestup Dybaly? O Argentince má zájem Manchester United
Paulo Dybala v souboji s Alexisem Saelemaekersem Zdroj: Profimedia

Podle nejnovějších informací projevil Manchester United velký zájem o Paula Dybalu. Po přání Ronalda opustit klub se Rudí ďáblové nenachází v nejklidnější situaci a musí řešit jeho náhradu. Příchod talentovaného Argentince s italskými kořeny se jeví jako zajímavé řešení. Nejsou ale sami, kdo má na tohoto muže spadeno.

O 28letého fotbalistu se totiž uchází i Arsenal, Neapol nebo Inter Milán. United tak budou muset nabídnout něco navíc. Jelikož se s největší pravděpodobností mužstvo rozloučí s útočnou silou Ronalda, bude tým kvalitního útočníka potřebovat.

Portugalská sedmička je ve svém současném působišti frustrovaná a nehodlá v klubu dál setrvávat. Další sezony podle svých slov už za Rudé ďábly nepřidá.

Související obsah

​Ve snaze získat adekvátní náhradu tak vedení Manchesteru oslovilo Dybalu. Ten doposud působil v Juventusu, ale před několika dny turínský klub oficiálně potvrdil jeho konec v organizaci. Dybala je tedy momentálně bez kontraktu.

Samotný hráč má z odchodu smíšené pocity. "Myslel jsem, že bychom spolu mohli ještě pár let zůstat. Osud nás ale zavedl jinými cestami," svěřil se argentinský reprezentant pro portál ESPN. "Bylo to kouzelných 7 let s 12 trofejemi a 115 góly. Nikdy nezapomenu," dodal.

V letošní sezoně odehrál 29 zápasů s bilancí 10 gólů a 5 asistencí. Poslední gól vstřelil ve finále Finalissima. 

Podívejte se na kousek, kterým argentinský fotbalista okouzlil svět naposledy: 

TN.cz - Michal Krobot
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události