Fotbal

Odejde? Cristiano Ronaldo požádal vedení Manchesteru United o uvolnění

Odejde? Cristiano Ronaldo požádal vedení Manchesteru United o uvolnění
Cristiano Ronaldo a Ralf Rangnick Zdroj: Profimedia

Odejde Cristiano Ronaldo z Manchesteru United po jediné sezoně? Podle deníku The Times portugalský kanonýr požádal vedení klubu o uvolnění a možnost přestoupit.

Ronaldo se před rokem vrátil po dvanácti letech na Old Trafford. Kanonýra vítaly davy a před sezonou tým oplýval velkými ambicemi, které však nebyly naplněny. Manchester v Premier League skončil až šestý, mimo pozice zajišťující Ligu mistrů, a v nadcházejícím ročníku si zahraje pouze Evropskou ligu. Pohořel i v domácích pohárech. Ronaldo už v průběhu sezony neskrýval svou nespokojenost s výsledky i vedením klubu.

Podle The Times jeho rozhořčení nyní vedlo k požadavku o uvolnění. Britský deník píše, že Ronaldo je připraven a chce z Manchesteru United před érou nového trenéra Erika ten Haga v přestupovém období odejít, pokud přijde vhodná nabídka.

Související obsah

​​Důvodem pro odchod může být pro 37letého fotbalistu vidina Ligy mistrů, kterou mu současný klub nabídnout nemůže. Ronaldo v milionářské soutěži nechyběl v posledních 19 ročnících a se 141 nastřílenými góly je nejúspěšnějším střelcem soutěže.

Ronaldo vedení Manchesteru United hrozil odchodem už v průběhu sezony:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události