Hokej

Slafkovský udivuje Montreal: Málem zdemoloval rotoped, pak čaroval na ledě

Slafkovský udivuje Montreal: Málem zdemoloval rotoped, pak čaroval na ledě
Jednička draftu 2022 Juraj Slafkovský | Zdroj: Profimedia.cz

Není to ještě ani týden, co se stal slovenský hokejista Juraj Slafkovský jedničkou draftu NHL. Hned po zvolení se přesunul na nováčkovský kemp do Montrealu, kde předváděl neskutečné věci. Nejvíce zaujal svou výdrží na rotopedu, který vypadal, že po jeho výkonu ani nevydrží. Na modelové utkání se pak přišla podívat plná tréninková hala.

Již tradičně se v NHL po draftu nováčků koná nováčkovský kemp, kam jsou pozváni nejnovější naděje i starší hráči. Bylo tedy jasné, že na přípravu Montrealu Canadiens přijede slovenský supertalent Juraj Slafkovský, který se stal první slovenskou jedničkou v celé historii. 

Před utkáním mladíků se konaly testy na suchu, kde Slafkovský zaujal svým výkonem na rotopedu, který málem zničil. Když se ho na to zámořští novináři ptali, odpověděl tak, jak mu je velmi blízké: "Chci tu zničit všechno."

Podívejte se na jízdu Juraje Slafkovského na rotopedu:

Jestli byl v Montrealu pochyb o jedničce draftu, tak nyní pomalu upadá. Na první představení slovenského útočníka se do tréninkové haly přišly podívat stovky lidí. Kdo se nevešel na tribunu, tak prostě stál za jednou z branek u skla. 

Související obsah

V tréninku pak Slafkovský zaujal, fanoušci na twitteru byli z jeho představení naprosto nadšení. Následně si získal fanoušky další odpovědí během rozhovoru. "Pokaždé jsem chtěl hrát někde, kde milují hokej. Myslím si, že jsem na nejlepším místě na světě," řekl nejlepší střelec posledního olympijského turnaje.

Juraj Slafkovský se stal jedničkou draftu, jeho krajánek Šimon Nemec dvojkou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události