Další sporty

NFL oplakává ztrátu dalšího bývalého hráče. Zemřel po úpalu

NFL oplakává ztrátu dalšího bývalého hráče. Zemřel po úpalu
Bývalý hráč NFL Marion Barber III | Zdroj: Profimedia.cz

Během jarních a letních měsíců přišla komunita NFL již o několikátého současného či bývalého hráče nejslavnější ligy amerického fotbalu. Naposledy odešel bývalý running back Dallasu či Chicaga Marion Barber III. Příčinou smrti je úpal.

Někdejší hráč NFL byl nalezen mrtvý ve svém bytě již 1. července, nyní ale na veřejnost prosákly detaily. Někdejší running back Dallasu či Chicaga měl zemřít po úpalu. Soudní lékař v okrese Collin označil Barberovu smrt za nehodu.

Policejní mluvčí neposkytl žádné bližší informace o okolnostech úmrtí, hráč byl nalezen ve svém bytě ve Friscu. Barber byl do NFL draftován v roce 2005 ve čtvrtém kole, kde si jej vybrali Dallas Cowboys. V Texasu strávil celkem pět let, jeden rok se mihl i v Chicagu, kde ukončil kariéru v NFL. Po své nejlepší sezoně si zahrál jednou také utkání hvězd.

Související obsah

Hned dvakrát byl Barber zatčen. Naposledy v roce 2019, kdy měl poškodit dvě auta. Přiznal se o tři roky později. Dostal roční podmínku, 60 hodin veřejně prospěšných prací a pokutu ve výši 2 000 dolarů (téměř 50 tisíc korun).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události