Tenis

Kde je moje večeře, píše tenista Kyrgios. Sázka s Djokovičem se odkládá

Kde je moje večeře, píše tenista Kyrgios. Sázka s Djokovičem se odkládá
Tenista Novak Djokovič (vlevo) a Nick Kyrgios (vpravo) | Zdroj: profimedia.cz

Ještě před samotným finále Wimbledonu se Novak Djokovič s Nickem Kyrgiosem domluvili na zajímavé sázce. Vítěz měl tomu druhému platit večeři. Jenže srbský tenista po zisku titulu australského hráče nikam nepozval a Kyrgios se nyní ozval.

"Kde je moje večeře," napsal Nick Kyrgios pod příspěvkem na sociálních sítích, kde se Novak Djokovič loučil s travnatým grandslamem. 

35letý Djokovič, který získal na Wimbledonu už sedmý triumf, následně přišel také s vysvětlením. "Promiň kamaráde, ale v neděli jsem obvolal londýnské restaurace a nikde neměli volný stůl. Takže až v New Yorku," vzkázal Srb poraženému soupeři. 

Je však otázka, zdali se slíbená večeře skutečně uskuteční v americké metropoli. Djokovič totiž nadále odmítá očkování a podle platných covidových restrikcí nemůže za současné situace ve Spojených státech startovat. "Nejsem očkovaný a neplánuji to nějak měnit. Jedinou možností je změna restrikcí či výjimka, ale ta není reálná," pronesl Novak Djokovič poté, co získal už 21. grandslamový titul. 

Související obsah

Tenista Djokovič už také oslavil wimbledonský triumf se svými fanoušky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události