Smrt

Tragická nehoda v USA. Po pádu z útesu zemřel nadějný americký fotbalista

Tragická nehoda v USA. Po pádu z útesu zemřel nadějný americký fotbalista
Hráč amerického fotbalu Spencer Webb zahynul při skoku z útesu. | Zdroj: Profimedia.cz

Americkou sportovní scénu zasáhla smutná zpráva. V pouhých dvaadvaceti letech tragicky zahynul hráč amerického fotbalu Spencer Webb. Ten údajně zemřel po pádu z útesu západně od jezera Triangle v okrese Lane. Úřady sice jméno oběti neoznámily, sociální sítě Webbových spoluhráčů a trenérů se však zaplnily kondolencemi, které náhlou smrt potvrdily.

Ve Spojených státech amerických vyhasl život nadějného sportovce, který zahynul při tragické nehodě. Americký fotbalista Spencer Webb se totiž při seskoku z útesu nešťastně uhodil do hlavy a navzdory pokusům o oživení na místě zemřel. 

Zprávu o jeho úmrtí přinesla policie, jež působí u jezera Triangle v americkém státě Oregon. Ta sice neuvedla, o koho jde, sociální sítě Webbových spoluhráčů a trenérů z jeho týmu však zaplnily příspěvky, které potvrdily, že byl obětí právě dvaadvacetiletý hráč Oregonu Ducks. 

"Po příjezdu se policisté dozvěděli, že 22letý muž, který se v dané oblasti rekreoval, spadl a udeřil se do hlavy. Kolemjdoucím ani zasahujícím záchranářům se ho nepodařilo oživit," uvedli podle NY Post v prohlášení zástupci policie, kteří  zároveň vyvrátili cizí zavinění. "Neexistuje žádný důkaz pro to, že by v nehodě hrálo roli cizí zavinění," zaznělo také v oficiálním stanovisku.

Zatímco jeho úmrtí tým ještě oficiálně nepotvrdil, na sítích se s ním ale rozloučila řada lidí. "Byl tak plný života, každý moment. Tvůj úsměv a energie nám budou chybět Spencere. Miluji tě," napsal trenér Dan Lanning. 

Související obsah

​"Ani nevím, kde začít. Byl jsi tu pro mě od roku 2017. Od té doby, co jsem se chtěl stát členem Ducks. Bezpočet vzpomínek. Včera jsme spolu jeli domů... Miluji tě," nechal se slyšet jeho spoluhráč. Na podzim měl Webb načnout pátou sezonu mezi juniory, tu už bohužel nepřidá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události