šipky

Nova Sport Open se blíží. Podívejte se na veškeré informace k turnaji

Nova Sport Open se blíží. Podívejte se na veškeré informace k turnaji
Nova Sport Open 2022 Zdroj: Nova Sport

Fanoušci šipek zbystřete. Už 3. září vypukne další ročník šipkařského turnaje Nova Sport Open. Jak se na tuto akci přihlásit a další informace k pravidlům si přečtěte v tomto článku.

Letošního turnaje, který se koná v Hotelu Pyramida v Praze, se může zúčastnit až 512 hráčů. Oproti předchozím ročníkům se bude hrát na začátku skupinová fáze. Konkrétně bude 128 skupin po čtyřech hráčích. Z každé skupiny pak postupují dva hráči do vyřazovací části. 

Turnaj se pak bude hrát až do osmifinále formátem High Score (7 kol na 2 vítězné legy). Od osmifinále se pak bude hrát formát 501 (double out) na 3 vítězné legy. Samotné finále pak na 4 vítězné legy. Začátečníci se nemusí bát starostí o počty, na každém terči to obstará rozhodčí. Hrát se bude steelovými šipkami (s ostrými hroty) na sisalové terče.

Související obsah

​Nova Sport Open 2022 se může zúčastnit každý hráč nebo fanoušek šipek bez omezení věku a státní příslušnosti. Přihlašovat se můžete zde. Registrační poplatek je 200 Kč.

Ti nejlepší mohou získat také zajímavé ceny. Vítěz celého turnaje získá dvě vstupenky na finálový večer PDC mistrovství světa 2023 v Alexandra Palace v Londýně. Poražený finalista získá dvě vstupenky na semifinálový večer mistrovství světa a semifinalisté získají po dvou vstupenkách na čtvrtfinálový večer světového šampionátu. Ze všech přítomných navíc bude vylosován jeden šťastlivec, který obdrží dvě vstupenky na jedno kolo PDC Premier League 2023 dle vlastního výběru.

Kompletní pravidla naleznete zde:

Pravidla Nova Sport Open 2022

papyrus_core.transform.document.file_type: docx papyrus_core.transform.document.file_size: 40.04 kB

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události