Fotbal

Barcelona nemůže prodávat dresy s Lewandowským. Důvod je hodně kuriózní

Barcelona nemůže prodávat dresy s Lewandowským. Důvod je hodně kuriózní
Fanoušci fotbalové Barcelony. | Zdroj: Profimedia.cz

Fanoušci Barcelony si nejdřív mnuli ruce. Vedení jejich milovaného klubu se po dlouhých jednáních domluvilo s Bayernem a do katalánského celku přestoupil polský kanonýr Robert Lewandowski. Příznivci, kteří byli natěšení na to, že si půjdou koupit jeho dres, ale zatím ostrouhali. Trikoty se jmenovkou nové hvězdné akvizice se totiž nemohou vyrábět. V distribuci chybí písmeno W, které se ve jménu polského reprezentanta objevuje hned dvakrát.

Kdo by si chtěl koupit dres se jmenovkou nové posily Roberta Lewandowského, má smůlu. Fanshop totiž trikoty ještě nezačal ani vyrábět. Není to proto, že by se čekalo na oficiální podpis smlouvy, k němuž došlo ve středu, důvod je zcela jiný. 

V distribuci fanshopu, kde se dresy produkují, totiž chybí písmeno W, jež se vyskytuje ve jménu fotbalové superstar hned dvakrát. "Nemáme písmena W. Protože má (Lewandowski) ve jménu dvě W, došla nám," řekl jeden zaměstnanec podle listu The Sun zvědavému fanouškovi, kterého zajímalo, proč výroba vázne. 

Související obsah

​Příznivci katalánského celku okamžitě nabídli řadu úsměvných řešení. "Otočte písmeno M," napsal jeden. "Vezměte písmena M z dresů Messiho a otočte je," napadlo něco podobného dalšího fanouška. "Pro Barcu je W vzácné," smál se jiný. "Nemohou si dovolit nová písmena," rýpl si do klubu komentující, čímž narážel na finanční problémy španělského giganta.

Sportovní nadšenci si tak budou muset na žádaný artikl z fanshopu ještě počkat.

Barcelona představila nové dresy na příští sezonu, Lewandowski svůj trikot zatím nemá:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události