MMA

Polský "Rocky" neměl v KSW slitování! Soupeře umlátil už v prvním kole

V polském městě Kielce se v sobotu večer pod širým nebem uskutečnil podnik KSW 72. V hlavním zápase večera porazil Tomasz Romanowski svého soupeře Andrzeje Grzebyka, kterému udělil technické K. O. už v prvním kole. Od prohry s Patrikem Kinclem tak získal už třetí vítězství v řadě. Dramatickou podívanou nabídl i zápas mezi Michalem Pietrzakem a Brianem Hooiem, kdy druhý jmenovaný málem dostal v prvním kole K. O., ale pak sám udeřil.

Během prvních pěti zápasů pátečního programu strávili bojovníci v kleci plný počet minut. Prvního ukončení před limitem se diváci dočkali v šestém duelu a stálo to za to. Nastoupili proti sobě zkušený Nizozemec Brian Hooi a domácí Michal Pietrzak. Ačkoliv má Hooi na svém kontě už 27 zápasů v MMA, a byl tedy nejostřílenějším borcem z celé karty, v KSW si odbyl premiéru. 

A málem pro něj skončila dřív, než pořádně začala. Soupeř jej po pouhých 35 vteřinách trefil povedeným kopem na bradu, čímž ho dostal na zem a následně zatlačil do pletiva. Hooi se ale dokázal z ošemetné situace parádně dostat a mohl bojovat dál. Postupně začínal získávat nad Polákem převahu, což potvrdil po třech minutách, kdy Pietrzakovi uštědřil tvrdý levý hák a následně jej umlátil na zemi. Z toho se už soupeř nevzpamatoval a po 3 minutách a 20 vteřinách prohrál na technické K. O.

Související obsah

​Technické K. O. bylo k vidění také v hlavním zápase večera. Tomasz Romanowski, který se kvůli svému agresivnímu stylu a houževnatosti přirovnává k Rockymu Balboovi, v něm vyzval Andrzeje Grzebyka. Mírným papírovým favoritem byl druhý jmenovaný. To se ale nepotvrdilo. Romanowskému se po úvodním oťukávání podařilo získat převahu, načež soupeře dostal k pletivu, kde mu necelé dvě minuty před koncem uštědřil tvrdou ránu levačkou pod bradu. Grzebyk okamžitě padl k zemi, kde jej Romanowski umlátil. Raduje se tak už ze sedmé výhry před limitem. 

Výsledky KSW 72:

Robert Maciejowski –⁠ Arkadiusz Kaszuba - na body

Hubert Szymajda –⁠ Yann Liasse - na body

Patryk Surdyn –⁠ Gustavo Oliveira - na body

Oumar Sy –⁠ Bartlomiej Gladkowicz - na body

Sara Luzar-Smajicová –⁠ Emilia Czerwinska - na body

Michal Pietrzak –⁠ Brian Hooi - technické K. O. (1. kolo)

David Smielowski –⁠ Patrik Kaczmarczyk - K. O. (2. kolo)

Tomasz Romanowski –⁠ Andrzej Grzebyk - technické K. O. (1. kolo)

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události