Neymar kouzlil v Superpoháru. Trenéra Nantes překvapilo jeho bránění

Fotbalista Neymar Zdroj: EPA / Profimedia

Fotbalista Paris Saint-Germain Neymar vstoupil do nové sezony plný energie a elánu. Ve francouzském Superpoháru proti Nantes vstřelil dva góly a ukázal i dobrou defenzivní práci. Jeho výkon překvapil i trenéra Antoina Kombouarého, který si ze šikovného Brazilce udělal srandu.

Neymar vstoupil do utkání hodně aktivně a hned od úvodu začal napadat rozehrávku soupeře. Po jednom z úspěšných bloků pak na něj začal pokřikovat i trenér Nantes Antoine Kombouaré.

"Ty teď i bráníš, jo?" hlásil s úsměvem francouzský kouč, jenž stál na postranní čáře. Ani toto špičkování ale Neymara nevykolejilo, 30letý Brazilec dokázal v závěru prvního poločasu vstřelit krásný gól z přímého kopu, čímž stanovil poločasové skóre 2:0 pro Paris Saint-Germain.

Ve druhé půli pak zase útočník PSG zahrával pokutový kop, a to poté, co ho ve vápně stáhl Jean-Charles Castelletto a dostal červenou kartu. I tuto nabídnutou příležitost Neymar využil a zvýšil už na 4:0 pro PSG.

Paris Saint-Germain si tak i díky skvělému výkonu Neymara došlo pro výhru 4:0 proti Nantes a slaví zisk prvního titulu v sezoně. Mezi střelce se zapsal i Lionel Messi a Sergio Ramos.

Neymar dokáže předvádět skvělé fotbalové finty. Kromě toho ale také rád padá a simuluje: