Fotbal

Video: Hrůza v argentinském fotbale. Ženská rozhodčí dostala od hráče pěstí

K hrůzné události došlo při amatérském fotbalovém utkání v Argentině. Při zápase mezi Garmense a Deportivo Independecia byla totiž jedním z hráčů napadena rozhodčí. Fotbalista měl být následně za svůj čin zatčen.

Sudí Dalma Magali Cortadiová řídila duel regionální argentinské ligy, který se však pořádně zvrtnul. A to v momentě, kdy 30letá sudí udělila jednu žlutou a jednu červenou kartu.

Červenou obdržel fotbalista Garmense Cristian Tironé, jenž neudržel nervy na uzdě. 34letý hráč přiběhl zezadu k sudí a pěstí ji srazil na trávník. Samotný zápas musel být navíc předčasně ukončen a rozhodčí byla odvezena do nemocnice, kde následná vyšetření neprokázala žádné vážnější zranění. 

Související obsah

​Fotbalista Tironé byl podle deníku La Nación zatčen přímo na hřišti policejními příslušníky. 

K incidentu se později vyjádřil také klub Garmense: "Klub vyjadřuje svou solidaritu s rozhodčí, která byla napadena, a omlouvá se. Zároveň se zavazuje pokračovat v práci na vymýcení násilí ve všech jeho formách a cvičit fotbalisty s hodnotami, jako je disciplína, kamarádství, odhodlání, a zejména respekt a tolerance," píše argentinský klub. 

Na Slovensku napadli dva fotbalisté rozhodčího:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události