Fotbal

Fotbalista kvůli přestupu přišel o svatbu, při obřadu ho nahradil jeho bratr

Fotbalista kvůli přestupu přišel o svatbu, při obřadu ho nahradil jeho bratr
Fotbalista Mohamed Buya Turay Zdroj: profimedia.cz

Bizarní příběh prožil fotbalista Mohamed Buya Turay. 27letý sportovec totiž kvůli přestupu do švédského Malmö přišel o svoji svatbu. Útočníka ze Sierry Leone navíc při svatebním obřadu zastoupil bratr.

"Vzali jsme se 21. července v Sieře Leone. Ale nebyl jsem tam, protože Malmö mě požádalo, abych do Švédska přijel dříve," vysvětloval fotbalista příběh pro list Aftonbladet.

Mohamed Buya Turay tak sice zveřejnil na sociálních sítích fotografie ze svatební veselky, ty ale se svou novomanželkou Suad Baydounovou nafotili předem. Na samotném obřadu, který se konal v Sieře Leone, ho zastoupil jeho bratr. "Fotili
 jsme se předem. Takže to vypadá, že jsem tam byl, ale nebyl jsem," popisoval bizarní příhodu 27letý útočník. 

Související obsah

Turay tak naposledy viděl svou drahou polovičku před svatbou. Nyní doufá, že si spolu alespoň užijí líbánky, ty ale budou na programu kvůli náročnému fotbalovému plánu až na konci roku. 


"Ale pokusím se ji teď dostat do Švédska a do Malmö, aby mi mohla být nablízku. Bude tu bydlet se mnou," dodal africký fotbalista na závěr. Mohamed Buya Turay přestoupil do švédského klubu z čínského celku Henan Jianye, kde předtím působil také český záložník Bořek Dočkal. 

Podívejte se, jak vypadala svatba Karlose Vémoly:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události