Fotbal

Italský reprezentant neudržel nervy a vrhl se na fanouška. Zasahovala policie

Italský reprezentant neudržel nervy a vrhl se na fanouška. Zasahovala policie
Domenico Berardi Zdroj: Profimedia

Pořádně divokou dohru mělo utkání druhého kola italského poháru mezi Modenou a Sassuolem, které domácí překvapivě vyhráli 3:2. Po zápase jeden z fanoušků před stadionem provokoval hráče Sassuola Domenica Berardiho, který to nevydržel, přeskočil zábradlí a šel si to s dotyčným vyřídit osobně. Italský reprezentant se poté za své chování na sociálních sítích omluvil.

Bylo to velké překvapení na úvod italského poháru. Sassuolo, které skončilo v loňské sezoně Serie A na jedenáctém místě, vypadlo s nováčkem druhé nejvyšší soutěže Modenou. Hostům nepomohl ani gól Domenica Berardiho, který se trefil z penalty. Po odchodu ze stadionu jeden z fanoušků Modeny něco pořvával právě na italského reprezentanta. Ten si to nenechal líbit, přeskočil bariéru a šel si to s provokatérem vyřídit. 

Ostatní fanoušci celé situaci jen tak nepřihlíželi a snažili se dva kohouty od sebe odtrhnout. Do akce se zapojila také policie, která kontrolovala, aby se to ještě více nezvrhlo. Berardi poté celého incidentu litoval a na sociálních sítích vysvětlil, proč se takto zachoval. "Hluboce mě ranilo, co říkal o mé ženě a synovi. To jsou lidé, které miluji nejvíce," vysvětlil italský reprezentant svoji reakci. Své chování ale nechtěl nijak omlouvat. "Jsme profesionálové a především musíme být příkladem pro děti a mládež. Dnes jsem se tak nechoval. Omlouvám se také fanouškům soupeře," uzavřel Berardi prohlášení na sociálních sítích. 

Berardi se loni v létě stal mistrem Evropy, když s Itálií ovládl závěrečný turnaj. Celkem v reprezentačním dresu posbíral 24 startů. V Serii A má odehráno 271 zápasů, ve kterých vstřelil celkem 101 gólů a na dalších 73 přihrál. 

Související obsah

Hrůza v argentinském fotbale. Ženská rozhodčí dostala od hráče pěstí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události