Fotbal

Stanciu se pochlubil svým uměním, rýpnul si při tom do Sparty

Nicolae Stanciu
Nicolae Stanciu Zdroj: Profimedia

Fotbalista Nicolae Stanciu už hraje v Číně, ale v české lize zanechal velkou stopu, když prošel Spartou i Slavií. Nyní na svém instagramu sdílel video svých parádních gólů z přímých kopů a rýpnul si při tom do Sparty.

Rumunský reprezentant byl nejprve miláčkem fanoušků Sparty, kde tvrdil že zůstane, dokud nezíská trofej. Následně ovšem změnil rozhodnutí a přestoupil do arabského Al-Ahlí. Velmi pikantní proto byl jeho návrat do Česka, jelikož zamířil k úhlavnímu rivalovi do Edenu. Ve Slavii válel necelé tři roky a stihl dát spoustu krásných gólů.

Nyní na svém instagramu sdílel čtyřminutové video gólů, které dal z přímých kopů. Góly pochází z celé jeho kariéry, takže tam jsou i tři zásahy z doby kdy oblékal rudý sparťanský dres. 

https://www.instagram.com/tv/ChHhZAMFF3J/?utm_source=ig_web_copy_link

Ale právě na tento dres nevzpomíná v dobrém, což dokazuje jeho komentář k videu" "17 gólů z přímých kopů. Doufám že ještě nějaké dám, než ukončím kariéru. PS: U tří z nich se mi nelíbí dres, který jsem oblékal."

Související obsah

​Stanciu opustil Slavii letos v březnu a nyní hraje za čínský Wuhan Three Towns. V jeho dresu stihl zatím odehrát deset zápasů s úctyhodnou bilancí šest gólů a šest asistencí.

První gól Stancia v dresu Slavie nebyl z přímého kopu, ale byl také parádní:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události