Fotbal

Peklo v Argentině. Fanoušci po špatných výsledcích zapálili fotbalistům auta

Peklo v Argentině. Fanoušci po špatných výsledcích zapálili fotbalistům auta
Fanoušci v Argentině Zdroj: Profimedia

Fanouškům argentinského fotbalového celku CA Aldosivi došla po deváté porážce v sezoně trpělivost. Příznivci se rozhodli zapálit členům týmu hned pět aut. Ohořelé zbytky vozů našli na parkovišti klubového areálu čtyři hráči a jeden z trenérů.

Aldosivi neprožívá úspěšnou sezonu. Po 13 kolech jsou na předposledním a sestupovém místě a z toho je hned devět porážek. Domácím fanouškům tak došla trpělivost a zapálili čtyřem hráčům a jednomu trenérovi auta. Požár musely hasit ve městě Mar del Plata tři hasičské vozy a trvalo jim to zhruba hodinu. Případ už vyšetřuje policie.

Podle deníku Ole vtrhli nespokojení fanoušci do areálu Aldosivi násilím kolem desáté hodiny večer. Jen díky štěstí a rychlosti hasičů nic jiného nevzplálo. Areál klubu sídlí totiž v těsné blízkosti lesní rezervace. Požár si nevyžádal ani žádná zranění.

Související obsah

​K celému incidentu se vyjádřil i samotný klub, který vandalismus odsoudil. "AC Aldosivi naprosto odmítá vandalský čin, ke kterému došlo na sportovišti. Násilí není správná cesta. Budeme i nadále pracovat a prosazovat hodnoty úcty, odhodlání a lásky k našim barvám," píše se v oficiálním vyjádření klubu.

Úžasné fanoušky má římské AS, kteří bouřlivě přivítali novou posilu Paola Dybalu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události