Hokej

Dominátor se objeví ve filmu Děti Nagana. Hrát bude sám sebe

Přesně 25 let od největšího českého hokejového úspěchu v historii půjde do kin film Děti Nagana, kde si malou roli střihl také tehdejší hrdina Dominik Hašek. Ve filmu si nejslavnější český brankář zahraje například po boku populárního herce Hynka Čermáka.

Slavný hokejový turnaj z japonského Nagana je hlavní předlohou pro film Děti Nagana, který režíruje Dan Pánek. Dominik Hašek bude hrát idola hlavního hrdiny. Ve filmu se objeví také Hynek Čermák, který si střihne roli bývalého extraligového hokejisty. 

"I proto jsem přijal roli ve filmu, jsem největší idol hlavního hrdiny. Je to rodinný film," odůvodnil svou účast slavný brankář. "On se skoro nezměnil, tady bude hrát ten věk, který tenkrát měl a vůbec s tím nebyl žádný maskérský problém," řekl jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých herců Hynek Čermák. 

Související obsah

Děj začíná v době po slavném vítězství českých hokejistů v Naganu a má inspirovat mladou generaci. Snímek je ale také o lásce a dospívání. Premiéru bude mít přesně 25 let od historického úspěchu, tedy v únoru následujícího roku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události