Marseille ztratila hned ve druhém kole. O body ji překvapivě obral Brest

Nedělní program Ligue 1 nabídl místo původních sedmi zápasů pouze šest. Duel mezi Lorientem a Lyonem byl odložen kvůli nezpůsobilému hřišti. Největším překvapením je jednoznačně remíza Brestu s Marseille.

Marseille by měla být jedním z hlavních konkurentů PSG v boji o titul, ale Olympique ztratil hned ve druhém kole. Přitom Marseille nezačala vůbec špatně. Ve čtvrté minutě byl sám před gólmanem Guendouzi, ale Bizot ho vychytal. Ve 34. minutě se mohl dostat do vedení Brest, ale Le Douaron trefil pouze tyč.

Marseille se dostala do vedení o čtyři minuty později. Po rohovém kopu centroval do vápna Clauss, jenž naprosto přesně našel Nuna Tavarese a ten poslal Olympique do vedení. Jenže Brest dokázal srovnat krok v 62. minutě a byla to výstavní rána. Před pokutovým územím se brilantně do míče opřel Pierre Lees-Melou a neskutečnou pumelicí málem protrhl síť.