Fotbal

Ronaldova záchrana? Účastník Ligy mistrů má být posledním zájemcem

Ronaldova záchrana? Účastník Ligy mistrů má být posledním zájemcem
Cristiano Ronaldo Zdroj: Profimedia

Cristiano Ronaldo se v posledních týdnech velmi trápí v týmu, ve kterém načal svou hvězdnou kariéru mimo rodné Portugalsko. Trápí se ale celý Manchester United a stále se mluví o jeho odchodu z klubu. Hned několik týmů ale slavnou sedmičku odmítlo, ve hře má být podle britských médií poslední tým.

Již od léta to vře mezi vedením, novým trenérem a Cristianem Ronaldem. Portugalská superhvězda se nemůže spokojit s faktem, že by si letos nezahrála v prestižní Lize mistrů. V minulých týdnech a měsících měl být nabídnut do několika týmů, ale ty o jeho služby nestály. 

Podle webu CBS Sports Golazo má být jeho posledním "zachráncem" Borussia Dortmund. Přesun do rodného Sportingu Lisabon údajně nebyl nikdy v řešení. Do koncepce německého velkoklubu by ale tento přestup moc nezapadal. Černo-žlutí většinou nakupují spíše mladé a perspektivní talenty.

Související obsah

The Red Devils v posledním kole prohráli jasně na půdě Brentfordu 0:4 a nacházejí se na posledním místě Premier League, od září je navíc čeká pouze Evropská liga. Přístup a aktuální situace v klubu dostala téměř k slzám někdejšího hráče Naniho. 

"V klubu není hlad, přístup a žádná touha po vítězství. Mají spoustu talentovaných hráčů, ale ti se neradi unaví, aby vyhráli," řekl Nani v podcastu Ria Ferdinanda. "Časy se mění a reakce a přístup také. Ale jak vidíme, dělá stejné věci jako dříve (Ronaldo). Nerad prohrává a reaguje, když se týmu nedaří," dodal nynější hráč australského Melbourne. 

Na hřištích válí už i Ronaldův syn, který góly slaví stejně jako táta:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události