šipky

Sherrocková si vyšlápla na zkušeného Australana. Van Gerwen vypadl v 1. kole

Sherrocková si vyšlápla na zkušeného Australana. Van Gerwen vypadl v 1. kole
Fallon Sherrocková Zdroj: Profimedia

Pátý šipkařský turnaj World Series of Darts v australském Novém Jižním Walesu má za sebou osmifinále. Dařilo se Fallon Sherrockové, která si poradila s domácím hráčem Malem Cumingem a vyhrála 6:5. Stejným výsledkem pak vyhrál Simon Whitlock, který vyřadil Michaela van Gerwena.

Fallon Sherrocková si zahraje na World Series of Darts v Novém Jižním Walesu čtvrtfinále. 28letá šipkařka si vyšlápla v prvním kole na domácího Mala Cuminga, kterého porazila 6:5. 

Sherrocková sehrála se svým soupeřem vyrovnaný zápas, který se rozhodoval až v samotném závěru. Cuming byl v jedenáctém legu blízko k tomu, aby Britku připravil o podání a zvítězil. Po sérii nízkých náhozů se ale do lepší situace dostala Fallon Sherrocková, která následně také dokázala zavřít 36 a postoupila do čtvrtfinále. V něm se utká se světovou jedničkou Gerwynem Pricem, jenž si bez problémů poradil s Kokirim. 

Související obsah

​Na turnaji naopak končí už v prvním kole Michael van Gerwen. Nizozemský šipkař sehrál velký zápas s domácím Simonem Whitlockem a nakonec prohrál 5:6. "Čaroděj" si tak o semifinále zahraje s Joem Cullenem, který v osmifinále porazil Davea Marlanda 6:3. Whitlock je tak jediným domácím hráčem, který dokázal porazit svého hvězdného soupeře.

Fallon Sherrocková nedávno ovládla ženský turnaj World Matchplay:

World Series of Darts (Nový Jižní Wales):

Joe Cullen
 –⁠ Dave Marland 6:3 

James Wade –⁠ Gordon Mathers 6:3

Jonny Clayton – Haupai Puha 6:1

Fallon Sherrock  Mal Cuming 6:5 

Gerwyn Price  Koha Kokiri  6:0 

Michael Smith – Damon Heta 6:5 

Michael van Gerwen  Simon Whitlock 5:6

Dimitri Van den Bergh  Raymond O’Donnell 6:3

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události