Skvělá práce. Kvitová smetla v Cincinnati další soupeřku a je v semifinále

Petra Kvitová Zdroj: profimedia.cz

Tenistka Petra Kvitová má na turnaji v Cincinnati velkou formu. 32letá hráčka si ve čtvrtfinále poradila i s Australankou Tomljanovicovou a po setech 6:2 a 6:3 postupuje mezi nejlepší čtyřku.

Kvitová vstoupila do zápasu jako uragán a brzy vedla 3:0. Za stavu 5:1 sice česká hráčka na chvilku zaváhala, když si nechala sebrat servis a soupeřka snížila na 2:5. Vzápětí ale rodačka z Bílovce opět Australanku brejkla a získala první set.

Tomljanovicová se pak dokázala ve druhé sadě dostat do vedení 2:1, když českou tenistku připravila o podání. Nicméně Kvitová dokázala opět kvapně zareagovat srovnala brejkem na 2:2. Následně australské hráčce sebrala další servis, a nakonec si došla za hodinu a jedenáct minut pro výhru ve dvou setech.