Obránce Herthy zavinil dvě penalty a byl vyloučen. Daridův tým opět prohrál

Fotbalisté Borussie Mönchengladbach dokázali ve 3. kole německé Bundesligy zvítězit 1:0 nad Herthou Berlín. Jediný gól obstaral útočník Alassane Pléa, který skóroval z penalty.

Klíčovým momentem se stala 34. minuta, ve které fauloval Filip Uremovič a Borussia zahrávala pokutový kop. Ten proměnil francouzský kanonýr Alassane Pléa. Chorvatský obránce navíc za protesty po odpískané penaltě dostal žlutou kartu.

Ta byla v dalším průběhu zápasu důležitá, jelikož stejný hráč zavinil ve druhém poločase i druhou penaltu, po které navíc dostal druhou žlutou kartu a musel do sprch.

Němec Jonas Hofmann ale při exekuci penalty selhal a gólman Herthy Berlín ho vychytal. Hráči Borussie Mönchengladbach ale i tak slaví výhru 1:0. Naopak Hertha Berlín, za kterou neodehrál ani minutu český záložník Vladimír Darida, zatím stále čeká na výhru v Bundeslize.