Fotbal

Jablko nespadlo daleko od stromu. Hamšík junior vstřelil parádní gól

Jablko nespadlo daleko od stromu. Hamšík junior vstřelil parádní gól
Marek Hamšík se synem Lucasem v době aktivní kariéry. Zdroj: Profimedia.cz

Jako syn slavného otce se malý Lucas Hamšík potatil a začal hrát fotbal. V pouhých deseti letech ukázal, že podělil po bývalém hráči Brescie či Neapole hodně talentu. V zápase RSC Hamsik Academy totiž vstřelil nádhernou branku. A to přesto, že se na zeleném pažitu sešel s hráči kategorie U13.

Jeho slavný otec Marek vyniká nejen extravagantní účesem a bohatou kariérou, ale také vynikající kopací technikou, kterou nejspíš předal i svému potomkovi. Teprve desetiletý Lucas Hamšík totiž v utkání RSC Hamsik Academy vsítil oku lahodící branku, která nadchla všechny přítomné.

Potomek dlouholetého kapitána slovenské reprezentace totiž napřáhl z dálky a jeho nadýchaná střela doplachtila až do sítě. Svému tatínkovi tak talentovaný mladík musí dělat radost, obzvlášť když se tak skvěle prosadil v kategorii U13, kde působí řada starších hráčů. 

Související obsah

Sám Hamšík starší v současnosti působí v tureckém Trabzonsporu, v prvním duelu sezony, tureckém Superpoháru, se ale zranil a vynechal poslední tři zápasy včetně duelu kvalifikace Ligy mistrů proti Kodani. Do odvety by už ale prý mohl zasáhnout. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události