Další kanonáda PSG, Pařížané ztrestali Lille sedmi góly

Fotbalisté Paris Saint-Germain zatím francouzské lize jasně dominují. Tentokrát si doslova smlsli na Lille a vyhráli 7:1. O tři góly se postaral Mbappé, který také vyrovnal rekord Ligue 1.

Mbappému se totiž podařilo skórovat už po osmi vteřinách, čímž vyrovnal 30 let starý rekord v nejrychlejším gólu francouzské ligy. Tím ale kanonáda PSG nekončila. Ve 27. minutě zvýšil Messi a pak se trefili také Hakimi i Neymar.

Ani za poločasovém stavu 4:0 se Paris Saint-Germain nevyhýbalo útočení. Mezi střelce se opět zapsal Neymar, na jehož branku ale vzápětí zareagoval Bamba, jenž vstřelil čestný gól Lille.

​Další průběh pak opět patřil PSG a hrdinovi zápasu Kylianu Mbappému. Francouz dokázal zaznamenat další dvě trefy a zkompletoval hattrick. Po výhře 7:1 zatím Pařížané jasně dominují francouzské lize, když dokázali ve třech utkáních nastřílet 17 branek.

Nedělní výsledky 3. kola Ligue 1:

Štrasburk –⁠ Reims 1:1

Branky: 45+3. Djiku (Thomasson) – 81. Balogun (Flips)

Angers –⁠ Brest 1:3

Branky: 70. Búfál (Salama) – 10. Le Douaron (Belaili), 38. Le Douaron, 65. Darí (Belaili)

ČK: Šabanovič (AGR)

Clermont – Nice⁠ 1:0

Branky: 6. Cháwí

ČK: Todibo, Lemina (NIC)

Montpellier –⁠ Auxerre 1:2

Branky: 39. Sakho (Nordin) – 70. Da Costa (Dugimont), 75. Autret (pen.)

ČK: Fayad, Savanier - Niang, Da Costa

Toulouse –⁠ Lorient 2:2

Branky: 31. Ratão, 64. Dallinga (Dejaegere) – 2. Lauriente, 81. I. Koné (pen.)