MMA

McGregor rýpe do poraženého šampiona. Je z Pluta, vysmívá se Ir

McGregor rýpe do poraženého šampiona. Je z Pluta, vysmívá se Ir
Zdroj: profimedia.cz

Jeden z nejznámějších zápasníků v historii UFC byl opět aktivní během galavečera UFC. Nyní se vysmíval poraženému šampionovi Kamaru Usmanovi, kterého knokautoval v poslední minutě posledního kola Brit Edwards. Irský zápasník si dělal srandu především z knokautu a toho, jak byl Usman "mimo".

Bylo to obrovské překvapení. Edwards v titulovém zápase velterové váhy prohrával na body, ale v posledním kole předvedl jeden z nejlepších kopů letošního roku, kterým uspal Usmana, jenž předtím vyhrál devatenáct zápasů v řadě. V UFC prohrál vůbec poprvé a do zápasu šel jako lídr žebříčku UFC napříč všemi váhovými kategoriemi. 

Klidného to nenechalo ani Conora McGregora, který se stále léčí z ošklivého zranění. "Usman se vzbudí a bude si myslet, že je z Pluta," zavtipkoval na svém osobním twitteru kontroverzní Ir, který získal tituly ve dvou různých váhových kategoriích. 

Poté se McGregor vyjádřil i k samotnému knokautu, který vedl Edwards levou nohou do hlavy nigérijské hvězdy. "Přitom nešlo ani o čistokrevný kop na hlavu, Usman si naběhl sám. Jeden se opřel do vítězství, druhý si šel pro smrt. Bláznivý sport, miluji ho!"

Související obsah

​Následně se McGregor vyjádřil k výkonu Leona Edwardse, který figuruje ve stejné agentuře jako právě McGregor či Jiří Procházka. "Úžasné scény. Obrovská gratulace, Leone. Opravdu dobrý, solidní a oddaný mistr smíšených bojových umění. Je to teprve druhý britský šampion v UFC. Neskutečné!"

Takto se McGregor zranil v minulém roce:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události