Fotbal

Ten Hag zářil po premiérové výhře, v rozhovoru pak pobavil vulgaritou

Ten Hag zářil po premiérové výhře, v rozhovoru pak pobavil vulgaritou
Cristiano Ronaldo a Erik ten Hag | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalisté Manchesteru United byli na začátku letošního ročníku spíše k smíchu a moc se nečekalo, že se něco změní i proti hvězdnému soupeři. The Red Devils ale Liverpool překvapili a mají první vítězství v letošním ročníku Premier League. Kouč ten Hag si pak vítězství cenil, až v živém pozápasovém hodnocení použil vulgaritu.

Jadon Sancho a Marcus Rashford vystříleli svému celku domácí vítězství 2:1 nad Liverpoolem, který taktéž čeká na první sezonní výhru. Klub je i rád, že se nenaplnily černé scénáře o velkých protestech fanoušků. Dění zápasu nebylo narušeno, a tak se hráči mohli soustředit jen na fotbal. 

Premiérové výhry si cenil především trenér Erik ten Hag, který zaznamenal první výhru v Premier League zrovna proti velkému rivalovi z Liverpoolu. V pozápasovém rozhovoru se pak neudržel a při hodnocení svého týmu pro Sky Sports pronesl větu: "Protože umí hrát ku**a dobrý fotbal."

Upřímnost nizozemského kouče pobavila především fotbalového experta Garyho Nevilla a Jamieho Carraghera, smál se ale i Roy Keane a reportér, který se fanouškům u televizních obrazovek omlouval za vulgaritu Erika ten Haga.  

Související obsah

​"Můžeme se bavit o technických aspektech hry, ale vše je o přístupu. Nyní jste mohli vidět, že přístup tam byl. Stejně jako komunikace a bojovný duch. Sami vidíte, co tým dokáže," pokračoval ve chvále svého celku někdejší lodivod nizozemského Ajaxu. 

Charismatický kouč se nebál posadit v utkání kapitána Harryho Maguirea a hvězdného Cristiana Ronalda. Po utkání přiznal, že jejich služby v budoucnu ještě určitě naplno využije. 

Cristiano Ronaldo přemýšlel o odchodu z Manchesteru United:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události