MMA

McGregor letos už zápasit nebude. Manažer řekl, kdy se vrátí

McGregor letos už zápasit nebude. Manažer řekl, kdy se vrátí
Conor McGregor Zdroj: Profimedia.cz

Slavný zápasník smíšených bojových umění Conor McGregor se v letošním roce do klece v UFC nevrátí. Řekl to jeho manažer Tim Simpson, který ale odmítl spekulace o tom, že se Ir nechce vrátit kvůli natáčení filmu. Zároveň prozradil, kdy se bývalý šampion dvou váhových kategorií do nejprestižnější organizace vrátí.

McGregor se v kleci představil naposledy v létě minulého roku, kdy neúspěšně zakončil trilogii s Dustinem Poirierem. V zápase si ošklivě zlomil nohu a od této doby se ze zranění léčí. Na sociálních sítích ale ukazuje svou formu, která je na první pohled fenomenální. 

"Noha se stále hojí. Ještě to chvíli potrvá, ale trénuje jako šílenec," řekl Simpson, viceprezident agentury Paradigm Sport, který řekl, jak často je v zápřahu. "Jede dvakrát denně každý den. Trénuje velmi tvrdě, je v úžasné formě, teď už jen zbývají poslední úpravy, aby se noha dostala tam, kde má být."

Letos se ale do klece v UFC nevrátí, podle jeho manažera by k tomu mohlo dojít na začátku roku 2023. Jako časový rozptyl dává první čtvrtletí následujícího roku. Tim Simpson navíc potvrdil, že rozhodnutí vrátit se až v příštím roce není z důvodu plánovaného filmu, kde bude hrát po boku Jakea Gyllenhaala.

Související obsah

"Myslím si, že herectví u něj není na prvním místě. Stále je prvotřídním sportovcem a soustředí se na to, aby byl nejlepším bojovníkem na světě. Ale vzhledem k tomu, že se ze zranění stále léčí a připravuje se na návrat, tak se načasování povedlo," řekl pro web MMA Junkie manažer irského zápasníka. 

McGregor si vyzkoušel i roli nadhazovače, ale moc mu to nešlo:​

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události