Další sporty

Budeš ten nejlepší táta i seshora. Partnerka zesnulého fotbalisty čeká dítě

Budeš ten nejlepší táta i seshora. Partnerka zesnulého fotbalisty čeká dítě
Spencer Webb při zápase amerického fotbalu. | Zdroj: Profimedia.cz

Před více než měsícem oplakala smrt milovaného partnera, který byl velkým talentem amerického fotbalu. Teď má modelka Kelly Kayová alespoň jeden důvod k radosti. Na svých sociálních sítích totiž oznámila, že je těhotná. Otcem není nikdo jiný než tragicky zesnulý Spencer Webb. "Vše, co jsi kdy chtěl, bylo být otcem... Vím, že budeš ten nejlepší táta i seshora," poslala dojemný vzkaz do nebe.

V polovině července zažila nejhorší chvíle svého života. Modelka Kelly Kayová totiž při nešťastné nehodě přišla o svého partnera, hráče amerického fotbalu Spencera Webba. Ten se smrtelně zranil při skoku z útesu u jezera Triangle a byl na místě mrtev. 

https://www.instagram.com/p/ChkcMhwADd7/

Přítelkyně talentovaného sportovce ale teď potěšila dojemnou a radostnou zprávou. Na svých sociálních sítích oznámila, že čeká miminko. A otcem není nikdo jiný než zesnulý Webb. 

"Vytvořili jsme anděla, než si nebe jednoho vzalo. Vše, co jsi kdy chtěl, bylo být otcem. Vím, že budeš ten nejlepší táta i seshora," napsala Kayová na svůj instagram dojemná slova. 

Související obsah

"Nemůžu uvěřit, že to musím udělat bez tebe, ale vědomí, že budu mít kousek tebe, mě drží v chodu. Nemůžu se dočkat, až potkám člověka, který ti pomohl, pomohl mně. Miluji vás navždy, oba," nechala se slyšet, že jí těhotenství pomáhá v tom, aby se se smrtí milovaného partnera vyrovnala. 

Webb byl považován ze velmi talentovaného hráče, který naposledy hájil barvy univerzitního týmu Oregon Ducks. Jeho smrt zasáhla celý tým i trenéry, kteří zasypali rodinu i blízké řadou kondolencí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události