Další sporty

Prague Lions byli v Nizozemsku dvanáctí, raduje se opět Berlín

Prague Lions byli v Nizozemsku dvanáctí, raduje se opět Berlín
Global Champions | Zdroj: Profimedia.cz

V nizozemském Valkenswaardu se jely další závody parkurové série Global Champions League. Dvanáctý z celkových patnácti závodů ovládli jezdci Berlin Eagles, pro které to byla druhá výhra v řadě. Prague Lions se tentokrát nedařilo, skončili totiž až na dvanáctém místě.

Začíná být tedy velmi pravděpodobné, že o celkové prvenství v základní části se utkají dosavadní lídři tabulky Stockholm Hearts a vítězové posledních dvou kol Berlin Eagles. Ústřední postavou německého týmu byl Ludger Beerbaum, který ani jednou nezaváhal. 

Berlin Eagles aktuálně mají 237 bodů a na lídry tabulky Stockholm Hearts ztrácejí už jen dva body. Třetí jsou s 201 body Shanghai Swans. Prague Lions si drží stále průběžnou čtvrtou pozici zajišťující přímý postup do semifinále GCL Super Cupu. Ten se odehraje od 17. do 20. listopadu v pražské O2 areně. 

Související obsah

Série Global Champions se hned v příštím týdnu přesouvá do Říma, kde se v aréně Circus Maximus rozdělí poslední evropské body. Poté již budou na řadě pouze dva mítinky základní části – v druhé půlce září v New Yorku a o měsíc později v Rijádu, kde se rozhodne o šampionech sezony.

Minulý týden byli Prague Lions sedmí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události