Fotbal

Fotbalové MS v Kataru se blíží. Diváci jej budou moci sledovat na televizi Nova

Fotbaloví fanoušci, pozor! Mistrovství světa ve fotbale, které se na přelomu listopadu a prosince odehraje v Kataru, budete moci sledovat na veřejně dostupných stanicích televize Nova. Můžete se tak těšit na 32 atraktivních zápasů z nejprestižnější mezinárodní akce na planetě. Jedná se tak o rozšíření portfolia, kdy je na Nově možné sledovat ten nejlepší světový fotbal v čele se slavnou Ligou mistrů.

Hned 18 ze zmíněných 32 zápasů uvidíte na stanicích skupiny Nova exkluzivně. Dalších 14 utkání odvysílá televize Nova společně s Českou televizí. Celý šampionát začíná 20. listopadu a vyvrcholí finálovým zápasem 18. prosince. Bude se hrát na osmi stadionech v Dauhá a blízkém okolí.

"Naším cílem je neustále rozšiřovat naši už tak velmi bohatou sportovní nabídku, a to se získáním práv na mistrovství světa ve fotbale maximálně povedlo. K Lize mistrů UEFA teď přidáváme další prémiový produkt s globálním přesahem. Zápasy mistrovství světa prožívá celý svět – je to oslava sportu jako takového, národní hrdost, společná radost z výhry, ale i smutek z prohry. Zároveň se také těšíme na novou, unikátní spolupráci s kolegy z České televize na této světové sportovní akci," řekla k významnému projektu generální ředitelka skupiny Nova Klára Brachtlová. 

Související obsah

​Velkou radost z rozšíření vysílacího portfolia má také šéf sportovní sekce televize Nova Dušan Mendel: "Na přelom listopadu a prosince se na Nově všichni moc těšíme, bude výzva divákům nabídnout nadstandardní servis z takto sledovaného turnaje. V redakci sportu máme profesionály s bohatými zkušenostmi z těch nejvěhlasnějších světových sportovních událostí – fanouškům připravíme skvělý doprovodný program. Přeji si, aby mistrovství světa zanechalo ve všech fanoušcích nezapomenutelné sportovní zážitky."

V turnaji se představí 32 zemí, které budou rozděleny do osmi skupin po čtyřech. Z každé skupiny postoupí do vyřazovací části dva týmy. Naposledy se hrálo MS před čtyřmi lety v Rusku a zvítězila Francie. Česká reprezentace se letos na turnaj neprobojovala, poslední její účast se datuje do roku 2006.

Luxus, kam se podíváš. V těchto hotelech budou bydlet fotbalové týmy na MS:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události