Fotbal

Viktoria Plzeň zveřejnila ceny vstupenek na LM. Fanoušci se plácnou přes kapsu

Viktoria Plzeň zveřejnila ceny vstupenek na LM. Fanoušci se plácnou přes kapsu
Plzeňská radost po postupu do základní skupiny Ligy mistrů. | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalová Plzeň zveřejnila ceny, za které si mohou fanoušci koupit balíčky obsahující vstupenky na domácí zápasy proti Bayernu Mnichov, Barceloně a Interu Milán. Výhodu mají držitelé permanentních vstupenek, kteří mají svá místa rezervovaná, a navíc dostanou 20% slevu. Ti se tak na všechny tři zápasy mohou podívat za 3 280 korun. Nejdražší balíček bez slevy je k mání za 11 500 Kč. Předprodej začíná ve čtvrtek 1. září od 13 hodin.

Počtvrté za posledních 11 let se Viktoria Plzeň dostala do slavné Ligy mistrů. Jen těžko si mohla přát atraktivnější soupeře. A od toho se odráží i ceny vstupenek. Ty zatím není možné koupit samostatně, ale pouze pohromadě v jednom balíčku. Nejlepší startovní pozici z fanoušků Viktorie mají permanentkáři. "Naším cílem je, aby právě naši dlouhodobí fanoušci měli možnost u těchto zápasů být, vedení klubu se rozhodlo i pro výrazné cenové zvýhodnění oproti běžné ceně," uvedl pro klubový web tiskový mluvčí obhájce titulu Václav Hanzlík. 

Každý držitel permanentní vstupenky si bude moci zakoupit jeden balíček na své standardní místo. Pokud si ale chce zvolit nižší kategorii, musí si vybrat z volných kapacit, což je možné provést buď na pokladně, nebo na telefonické lince centra Plzeňské vstupenky. 

Související obsah

Podle klubu se ale nedá předpokládat, že balíčky půjdou do volného prodeje mimo držitele permanentních vstupenek. Na svá místa se navíc mohou těšit i všichni partneři klubu. A UEFA využije své povinné rezervace. "Očekáváme, že na takto atraktivní zápasy opravdu všichni využijí povinné rezervace. Pokud by tyto rezervace nebyly využity, nabídne klub do volného prodeje jednotlivé vstupenky na jednotlivé zápasy. A dopředu bychom o tom informovali," doplnil mluvčí klubu. 

Podívejte se na sestřih losu Ligy mistrů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události