Fotbal

Priske bere ztrátu bodů v Jablonci na sebe. Od hráčů chce ale víc

Priske bere ztrátu bodů v Jablonci na sebe. Od hráčů chce ale víc
Sparťanský trenér Brian Priske | Zdroj: profimedia.cz

Fotbalová Sparta si ve vloženém kole připsala další nezdar. Ačkoli proti Jablonci skórovala už v 10. minutě, vedení neudržela. A nedokázala jej znovu získat ani přes početní výhodu. Trenér Brian Priske bere remízu s týmem, který od začátku ligy čeká na první vítězství, na sebe.

"Souhlasím s tím, že dnes celý tým podal špatný výkon. Měli jsme špatnou jak defenzivní, tak ofenzivní fázi. V kabině jsem hráčům řekl, jak moc jsem nespokojený. Nevím, jestli je to varování. Je to ale určitě signál, že musíme přidat v kvalitě, která nám dnes jasně chyběla," zhodnotil dánský kouč v rozhovoru na klubovém webu.

Nejen nízká kvalita, ale také "špatná rozhodnutí na úrovni jednotlivců" mohly za to, že sparťané nevyužili půlhodinovou hru v početní výhodě. Nicméně celkovou ztrátu bodů bere lodivod na sebe: "Celkově bych chtěl říct, že to je moje zodpovědnost. Dnešek považuji za svoji chybu, což jsem sdělil i týmu. Stojím za hráči, ale zároveň si musíme všichni uvědomit, že je třeba pracovat víc," zhodnotil dánský kouč v rozhovoru na klubovém webu.

Související obsah

​Sparta je aktuálně s 11 body druhá. Během středy se však může po dalších zápasech šestého kola propadnout až na pátou příčku. Po dvou remízách v řadě ji čeká v sedmém kole desátý Zlín.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události