šipky

Na Nova Sport Open zabojuje i první český účastník MS. Obhajuje pódium

Již o víkendu se bude konat další ročník šipkařského turnaje Nova Sport Open. Toho se zúčastní také Miloslav Navrátil, tedy první Čech, jenž si zahrál na mistrovství světa. V posledních ročnících turnaje šipkař skončil na druhém a třetím místě.

První zářijový víkend roku 2022 bude patřit šipkařskému turnaji Nova Sport Open, který se koná v pražském hotelu Pyramida. Turnaje se zúčastní celkem 512 šipkařů, ale pouze jeden se bude radovat z celkového vítězství. 

Chybět nebude ani česká špička. Potřetí se na turnaji představí Miloslav Navrátil, první Čech, který si zahrál na mistrovství světa organizace PDC. "Účastnit se budu potřetí, jednou jsem byl druhý a jednou třetí," řekl ve Snídani s Novou zkušený šipkař.

Navrátil pokaždé získal lístky na světový šampionát, ale vzhledem k tomu, že se tam v roce 2007 kvalifikoval, a atmosféru tedy už na vlastní kůži zažil, pokaždé je rozdal. "Jednou jsem je věnoval holkám, poté jednomu velkému fanouškovi šipek tady z Česka," dodal s úsměvem. 

Související obsah

​Organizátor turnaje, expert a šipkařský komentátor Pavel Korda vyzývá, aby si účastníci vzali podporu. Hrát se bude od rána a každého šipkaře čekají alespoň tři zápasy, ze čtyřčlenné skupiny postoupí do další fáze dva hráči, kteří poté budou hrát vyřazovacím systémem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události