šipky

Nova Sport Open 2022 byl rozlosován! S kým a v kolik se u terče potkáte?

Nova Sport Open 2022 byl rozlosován! S kým a v kolik se u terče potkáte?
Sisalový terč na šipky (ilustrační foto) Zdroj: Profimedia

Šipkařské Nova Sport Open 2022 bylo rozlosováno. Přinášíme vám kompletní seznam základních skupin a přehledný rozpis hráčů, podle kterého každý zjistí, v kolik hodin a u jakého terče započne jeho cesta za mistrovskou trofejí a hodnotnými cenami. Přestože je hráčská kapacita turnaje již zaplněná, stále se můžete stát počtářem u terče za finanční odměnu.

Letošní ročník Nova Sport Open se uskuteční 3. září v pražském hotelu Pyramida. Jelikož se turnaje účastní 512 hráčů, kteří jsou rozděleni do 128 skupin, není možné, aby všichni šipkaři začali hrát najednou. Z toho důvodu jsou jednotlivé skupiny rozdělené do čtyř časových bloků.

V kolik hodin začínáte zrovna vy, se dozvíte ve dvou přehledných PDF souborech, které najdete ve spodní části tohoto článku. V prvním z nich je abecední seznam hráčů, kde je uvedeno v kolik hodin a u kterého terče je třeba, aby byl hráč připraven. Druhý seznam nabízí kompletní rozlosování skupin seřazených chronologicky. Začátky jsou naplánované na 9:30, 10:30, 11:30 nebo 12:30. Vyřazovací část by měla orientačně začít okolo 14. hodiny, ale může se to změnit podle vývoje turnaje. 

Související obsah

​V základních skupinách se bude hrát ve formátu HIGH SCORE (7 kol na dva vítězné legy). Od osmifinále se pak přejde na klasické 501 double out na tři vítězné legy. Samotné finále se poté odehraje na čtyři vítězné legy. V případě, že byste se probojovali až na podium, je třeba na sobě mít tmavé společenské kalhoty, černé boty (nikoliv tenisky) a dres nebo triko s límečkem. V předcházejícím průběhu turnaje volba oblečení limitována není. 

Ti nejlepší mohou získat také zajímavé ceny. Vítěz celého turnaje se může těšit na dvě vstupenky na finálový večer PDC mistrovství světa 2023 v Alexandra Palace v Londýně. Poražený finalista vyhraje dvě vstupenky na semifinálový večer mistrovství světa a semifinalisté si odnesou po dvou vstupenkách na čtvrtfinálový večer světového šampionátu. Ze všech přítomných navíc bude vylosován jeden šťastlivec, který obdrží dvě vstupenky na jedno kolo PDC Premier League 2023 dle vlastního výběru.

Související obsah

​Ačkoliv již není možné se do turnaje registrovat jako hráč, stále je možné se stát počtářem, kdy budete u terče zaznamenávat, kolik bodů šipkaři naházeli. Potřebujete k tomu s sebou mít pouze průkaz totožnosti, tmavé kalhoty a uzavřené boty. Odměna pro počtáře činí tisíc korun. Přihlásit se můžete ZDE

​V týdnu před Nova Sport Open budou Pavel Korda a Vítězslav Sedlák hosty ve Snídani s Novou, kde o blížícím se turnaji pohovoří. 

Seznam hráčů Nova Sport Open 2022

Typ souboru: pdf Velikost: 66.44 kB

Rozlosování skupin Nova Sport Open 2022

Typ souboru: pdf Velikost: 9.71 MB

Letos se v Praze konal také Gambrinus Czech Darts Open, na kterém vládla skvělá atmosféra:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události