APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Koopmeiners nastřílel hattrick a Atalanta se tak dostala do čela Serie A

Koopmeiners nastřílel hattrick a Atalanta se tak dostala do čela Serie A
Teun Koopmeiners při pokutovém kopu | Zdroj: Profimedia

Ve čtvrtek měla italská Serie A na programu dvě dohrávky. A v dobrém na ni budou vzpomínat fotbalisté Atalanty, kteří porazili díky hattricku Teuna Koopmeinerse FC Turín 3:1 a jsou v čele ligy.

Teun Koopmeiners otevřel skóre až ve čtvrté nastavené minutě prvního poločasu, když proměnil pokutový kop. Druhý gól přišel pouhé dvě minuty po změně stran. Z poměrně velké dálky napřáhl a levačkou uklidil míč přesně k tyči.

Hosté sice snížili tvrdou ranou pod břevno, kterou vyslal Nikola Vlašič, ale poslední slovo měl opět Koopmeiners. Ten se v 84. minutě postavil k druhé penaltě a umístil ji naprosto přesně. Atalanta tak zvítězila 3:1 a o skóre vede Serii A před druhým AS Řím.

Související obsah

​Ve druhém zápase přivítala Bologna Salernitanu. Domácí sice vedli po proměněném pokutovém kopu Arnautoviče, jenže hosté dvě minuty před koncem vyrovnali, když se prosadil Boulaye Dia.

Čtvrteční výsledky 4. kola Serie A:

Atalanta – Turín FC 3:1 (1:0)
Branky: 45+4. Koopmeiners (pen.), 47. Koopmeiners, 84. Koopmeiners (pen.) – 77. Vlašić.

Bologna – Salernitana 1:1 (0:0)
Branky: 52. Arnautović (pen.) – 88. Dia.

Minulé kolo nabídlo souboj mezi Juventusem a AS Řím:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události