Real porazil i druhý Betis a upevnil si vedení. Za Barcu opět pálil Lewandowski

Real Madrid zatím vévodí španělské LaLize. V domácím zápase dokázal porazit Betis Sevilla 2:1. Rozhodující gól vstřelil ve druhém poločase Rodrygo. Večer nastoupilo také Atlético Madrid a Barcelona. Zatímco druhý madridský celek pouze remizoval, Katalánci si pohodlně poradili se Sevillou a vyhráli 3:0.

Real Betis je zatím ve španělské lize druhý a předvádí velice solidní výkony. Nyní ale narazil na první Real Madrid, jenž zatím LaLize dominuje. Bílý balet šel navíc do brzkého vedení, když se hned v 10. minutě prosadil Vinícius Júnior.

Ale Betis dokázal hned po chvilce srovnat na 1:1, prsty v tom měl čtyřgólový kanonýr Iglesias, jenž tentokrát přihrával, a Canales skóroval.