Mbappé dvakrát skóroval, Messi dvakrát asistoval. PSG má další výhru

Fotbalisté Paris Saint-Germain s přehledem porazili Nantes 3:0 a jsou zpátky v čele francouzské ligy. Dvakrát se prosadil Kylian Mbappé, jemuž v obou případech asistoval Lionel Messi.

Pařížané nadále střílejí góly jak na běžícím páse. Tentokrát se poprvé prosadili v 18. minutě, když skóroval kanonýr Mbappé. Následně se Nantes nechalo hloupě vyloučit. Do sprch musel odejít Fábio, který nešetrně trefil Vitinha.

Hosté využili přesilovku až ve druhém poločase opět u toho byl Mbappé, který stejně jako v prvním případě využil přihrávky od Lionela Messiho. Na 3:0 pak zvyšoval Mendes a PSG se díky tomu opět posunulo do čela Ligue 1.