MMA

Brož přišel o zápas v KSW, na tréninku se vážně zranil

Brož přišel o zápas v KSW, na tréninku se vážně zranil
Zdroj: profimedia.cz

Český MMA zápasník Miroslav Brož měl na konci října podruhé bojovat v KSW. Životní zápas ale bohužel musel zrušit, jelikož si v tréninku přivodil vážné zranění. "Hrozně mě to štve, se*e mě to, ale nedá se nic dělat," vzkázal svým fanouškům na instagramu.

Bijec s přezdívkou "Inkvizitor" v KSW debutoval v prosinci minulého roku, kdy s domácím borcem Niedzwiedzem remizoval. V říjnu se měl v polské organizaci představit znovu, jenže v úterý odpoledne oznámil fanouškům na instagramu smutnou zprávu, zápas musel kvůli vážnému zranění z tréninku zrušit.

"Ahoj všichni, chtěl jsem vás informovat, že bohužel musím zrušit svůj zatím nejdůležitější zápas, který jsem teď měl mít. Hrozně mě to štve, se*e mě to, ale nedá se nic dělat," řekl na úvod 34letý zápasník.

"Včera jsem po sparingách skončil, svléknul se, ale pak jsem se nechal vyhecovat a šel jsem sparovat dál a urval jsem si kompletně levý biceps. Takže teď už mám urvané oba úplně de**lně, takže už vypadám úplně jako de**l. Je to moje chyba a hrozně mě to štve," popsal své zranění.

https://www.instagram.com/tv/CiKpQAkDNvR/?utm_source=ig_web_copy_link

Bývalý hokejový brankář, který si zachytal i za mládežnické reprezentace, poté nastínil, jak to vypadá do budoucna: "Byl jsem u nejlepšího doktora Kebrleho a řešíme, jestli operaci, nebo to nechat srůst. Říkal, že by to operoval, ale to bych byl půl roku mimo, což nepřipadá v úvahu. Takže jsem říkal, že to nechám srůst a mohl bych stihnout aspoň v prosinci zápas. Nechal bych to měsíc v klidu a pak bych mohl začít trénovat. Teď bych mohl boxovat pravou rukou. Když pánbůh dá, tak bychom ten prosinec, ten důležitý zápas v RFA, mohli stihnout, tak uvidíme."

Související obsah

​Od prosincového debutu v KSW stihl Brož jen jeden zápas, v československé organizaci RFA ukončil v druhém kole Kolumbijce Otaloru. Kdy se "Inkvizitor" do klece vrátí, bude záležet na tom, jak se mu bude hojit utržený biceps.

Miroslav Brož byl hostem K. O. magazínu, podívejte se na celý rozhovor:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události