MMA

Souboj o UFC kontrakt nevyšel. Chtěla jsem to ukončit, smutní Bledá

Souboj o UFC kontrakt nevyšel. Chtěla jsem to ukončit, smutní Bledá
Česká zápasnice Tereza Bledá Zdroj: TV Nova

Nevyšlo to. Česká bojovnice Tereza Bledá sice svůj zápas na akci Dana White's Contender Series zvládla a vyhrála na body. Vysněné UFC smlouvy se ale nedočkala. Po zápase pak byla 20letá fighterka hodně nespokojená.

"Jsem samozřejmě šťastná, že jsem vyhrála, ale musím také říct, že jsem z toho zápasu deprimovaná. Nevyvíjel se totiž tak, jak jsem čekala. Chtěla jsem to ukončit v prvním kole, takže to je trochu zklamání. Chtěla jsem to zkrátka ukončit a mít větší kontrolu. Takhle se mi to úplně nelíbilo," prohlásila podle MMA Shorties Bledá. 

Po celkem vyrovnaném prvním kole začala česká zápasnice v souboji proti Nayare Maiaové dominovat. Navíc byla v jednu chvíli i velmi blízko knokautu, který by jí pravděpodobně zvýšil šance na zisk smlouvy. "Viděla jsem prostor, tak jsem tam poslala koleno. Hezky trefilo, ale bohužel jsem na základě toho nedokázala doručit ukončení," smutnila talentovaná zápasnice. 

Související obsah

Po zápase pak měla jasný vzkaz pro šéfa UFC Danu Whitea: "Dano, doufám, že sis můj zápas alespoň trochu užil. Chci jen říct, že jsem nová generace. Je mi 20 let. Věřím, že se v muší váze dokážu prosadit. Doufám, že dostanu kontrakt."

Nicméně ani přes vítězství na Dana White's Contender Series se Tereza Bledá nedočkala vytouženého kontraktu v UFC. Byla tak jediným výhercem, kterému na zmíněné akci šéf Dana White nenabídl smlouvu. Sám White na tiskové konferenci prohlásil, že čekal od české fighterky ještě větší dominanci a že potřebuje ještě více zkušeností. 

O smlouvu v UFC bojoval také Matěj Peňáz, ale neuspěl. Takhle český MMA zápasník mluvil před duelem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události