Fotbal

Tajemný vzkaz pro Ferrana Torrese: Co po něm kouč Xavi požadoval?

Tajemný vzkaz pro Ferrana Torrese: Co po něm kouč Xavi požadoval?
Ferran Torres | Zdroj: TV Nova

Barcelona si v úvodním zápase Ligy mistrů naprosto v klidu poradila s Viktorií Plzeň, kterou i díky hattricku Roberta Lewandowského porazila 5:1. Fanoušky ale kromě gólů zaujala situace, kdy Ferran Torres v závěru zápasu za rozhodnutého stavu obdržel od střídajícího Pabla Torreho papírek s textem. Co na něm bylo?

Probíhala 81. minuta souboje mezi Barcelonou a Plzní. Domácí vedli v naprostém klidu 5:1 a trenér Xavi se rozhodl stáhnout Francka Kessieho, kterého nahradil Pablo Torre. Právě jemu dal kouč Katalánců papírek se vzkazem, který byl určený Ferranu Torresovi.

Co na něm bylo napsáno, v tu chvíli nikdo nevěděl a fanoušci si na sociálních sítích ihned začali dělat srandu, že pokyn byl jasný: "Přihraj Lewandowskému." Po zápase ale Xavi celou situaci vysvětlil.

"Poznámka pro Ferrana Torrese? Někdy se stane, že provedete nečekanou změnu a nemáte čas vysvětlit některé faktory hry. V tomto případě mu měl papír vysvětlit jeho pozici na hřišti," prozradil Xavi.

Související obsah

​Jak moc Torres pokyny splnil, to se asi nedozvíme. Nicméně on sám může být se svým výkonem spokojený. Na hřiště přišel v 71. minutě a Barceloně pomohl gólem a asistencí k drtivé výhře 5:1.

Podívejte se na sestřih duelu mezi Barcelonou a Plzní:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události