PSG se klepalo o triumf. Nakonec proti Brestu splnilo povinnost

Fotbalisté pařížského PSG sice měli v duelu proti Brestu namále, nakonec ale slaví těsnou výhru 1:0. Proti celku, který se nachází na sestupových příčkách, se ale Mbappé a spol. hodně natrápili. Pařížany dostal do vedení po půlhodině hry Neymar, další gól však domácí nepřidali a ve druhé půli se museli strachovat. Sudí totiž odpískali penaltu ve prospěch soupeře. Slímání ale pokutový kop neproměnil a PSG udrželo těsný náskok až do konce.

Hráči PSG naskočili do domácího utkání s Brestem v roli velkého favorita, kterou potvrdili už po půlhodině hry. Neymar obdržel krásný pas za obranu a ranou z úhlu otevřel skóre.

V 50. minutě mohl zvýraznit těsný náskok Lionel Messi, jeho pokus se však od tyče odrazil mimo branku. Argentinec se vzápětí objevil v další velké příležitosti, když hlavičkoval do protipohybu brankáře soupeře. Šance ale ani tentokrát gólem neskončila.

Když běžela na časomíře 71. minuta, dostali hosté výhodu pokutového kopu. K jeho exekuci se postavil Islám Slímání, Donnarumma však vystihl směr a penaltu chytil. Následně si fotbalisté Brestu vytvořil před brankou domácích slušný tlak. Brankář PSG si po penaltě poradil i s dobrou ranou Brassiera.