MMA

KSW 74: De Fries posedmé v řadě obhájil titul. Do akce se vrátí Martínek

V polském Ostrówe Wielkopolski se konala další akce organizace KSW, kde byl hlavním zápasem titulový boj mezi De Friesem a Praselem. Hned v prvním kole se z výhry radoval po submisi první jmenovaný, který posedmé v řadě obhájil titul v těžké váze. Během galavečera se fanoušci dozvěděli také datum dalšího zápasu Michala Martínka.

V hlavním zápase se představil fenomén těžké váhy v KSW, který předtím šestkrát obhájil titul. Zkoušelo to pět různých soupeřů a nepovedlo se to ani šestému v řadě. Anglický zápasník vyzval Ricarda Prasela, který má také i fotbalovou kariéru. Kdysi působil v Chelsea po boku Petra Čecha. 

Vůbec poprvé se De Friesovi povedlo obhájit titul vítězstvím v prvním kole. Prasel dostal velmi snadný rear-naked choke a po čtyřech minutách bylo hotovo. De Fries tak obhájil titul a bude čekat na dalšího vyzyvatele. Bývalý účastník UFC ale v polské organizaci působí neporazitelně. 

Související obsah

Taktéž se v těžké váze dařilo Darku Stošičovi, který ve druhém kole tvrdým knokautem srazil Michala Kitu, jenž je jedním z ranařů, kteří se v minulosti v titulovém duelu postavili De Friesovi. 

​Během galavečera byl oznámen také zápas pro českého elitního zápasníka Michala Martínka, který v červnu porazil Filipa Stawowyho a v KSW to má zatím 1:0. Do klece se vrátí 14. října, ale jeho soupeř bude teprve oznámen. 

Podívejte se na drtivý knokaut Darka Stošiče: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události