Ve francouzském fotbale se řeší naprosto neuvěřitelné pochybení rozhodčího Pignarda, který přímo skandálně nevyloučil obránce PSG Presnela Kimpembeho. Ten v nastaveném čase se žlutou kartou na krku zajel naprosto nesmyslně do Irvina Cardony. Na přiloženém videu je dokonce slyšet ošklivý zvuk v době zákroku.

Probíhalo nastavení druhého poločasu utkání PSG – Brest. Domácí v ten moment vedli 1:0, a tak se o body hrálo do posledních sekund. U postranní čáry byl hostující Irvin Cardona, který přebíral míč a chtěl jít po pravé straně do otevřené obrany pařížského celku.

V ten moment ale přiletěl obránce Presnel Kimpembe, který je kapitánem hvězdami nabitého mužstva. Místo míče ale trefil jen nárt hostujícího hráče, který šel s bolestí hned k zemi. Na stadionu šel slyšet zvuk zákroku i následný řev francouzského záložníka.

Kimpembe v tu dobu hrál se žlutou kartou, v 70. minutě totiž zavinil penaltu, kterou hosté ale neproměnili. Sudí Pignard ale druhý kartónek hráči za brutální zákrok neukázal, a to ani poté, co do něj kapitán PSG lehce strčil.

Francouzský obránce se při zákroku navíc zranil a podle trenéra Galtiera nebude svému týmu k dispozici na následující dva zápasy proti Maccabi Haifě a Lyonu.