Tenis

Slavná tenistka porodila holčičku. Gratulovala jí i bývalá světová jednička

Slavná tenistka porodila holčičku. Gratulovala jí i bývalá světová jednička
Bývalá tenistka Johanna Kontaová Zdroj: Profimedia.cz

Bývalá tenistka Johanna Kontaová prožívá šťastné chvíle. Jednatřicetiletá rodačka ze Sydney totiž porodila dceru Emmeline. Miminkem se pochlubila na sociální sítí a od fanoušků i slavných tenistů se dočkala řady gratulací.

Za necelé tři měsíce by to byl rok, co ukončila profesionální kariéru. Poté, co Johanna Kontaová pověsila raketu na hřebík, se věnovala spoustě aktivit – se svým partnerem si vystrojili svatbu, nechybělo ani cestování, trávení času s milovanými pejsky nebo tenis, na nějž rodačka ze Sydney nezanevřela. 

https://www.instagram.com/p/CidRDx5IfPg/

Na svých sociálních sítích také jednatřicetiletá bývalá hráčka oznámila, že je těhotná. Teď ukázala miminko, které se jí narodilo 12. září. Dcerce dali s manželem krásné jméno Emmeline a ihned obdrželi řadu gratulací od bývalých protihráček z okruhu WTA, třeba od Caroline Wozniacké nebo Dominiky Cibulkové. 

Související obsah

​Kontaová se tak raduje z velkého životního štěstí. To zažila i na tenisových kurtech. V minulosti se vyšplhala až na 4. příčku žebříčku WTA, vyhrála několik turnajů a probojovala se do semifinále na Australian Open, French Open i Wimbledonu. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události