Neymar se vztekal po žluté kartě: Je to neuctivé! Fotbal je čím dál nudnější

Fotbalové PSG ve středu dokázalo otočit zápas na hřišti celku Maccabi Haifa, přesto neměl hvězdný Neymar po utkání Ligy mistrů pouze důvody ke spokojenosti. Od rozhodčího totiž vyfasoval v samotném závěru žlutou kartu, protože se podle něj oslavou gólu dopustil nesportovního chování. Brazilský fotbalista se za to do sudího Daniela Sieberta pustil na sociálních sítích. "Fotbal je čím dál nudnější. Příště rozhodčího upozorním, že chci slavit," řekl ironicky.

PSG se proti Maccabi Haifa až nečekaně trápilo. Outsider utkání se dostal ve 24. minutě do vedení. Messimu se sice podařilo do poločasu vyrovnat, ale nedalo by se říci, že by byl francouzský celek nebezpečnějším týmem. Izraelci měli dlouhou dobu i více střel na branku, což se favoritovi duelu podařilo zvrátit až v závěru utkání. A společně s tím i konečný výsledek. Díky gólům Mbappého a Neymara nakonec PSG vyhrálo 3:1.

Právě zásah brazilské superhvězdy vyvolal mnoho emocí, tedy spíš to, co se stalo po něm. Neymar předvedl svou klasickou gólovou oslavu, kdy napodobuje opičku, pro což rozhodčí Siebert neměl vůbec žádné pochopení, a tak vytasil žlutou kartu. Následné protesty Neymara a jeho spoluhráčů byly marné.

Na tento incident se brazilského fotbalisty okamžitě zeptali novináři po utkání. "Žlutá karta? Právě jsem viděl rozhodčího a zeptal se ho, proč mi dal žlutou kartu. Omluvil se mi a řekl, že mi věří. Teď mi věří? Dostal jsem žlutou kartu a jsem varován. Je to neuctivé, musím žádat UEFA o oslavu gólů?" rozčiloval se Neymar. V případě, že by až do čtvrtfinále viděl žlutý kartonek podruhé, nebude moci nastoupit do následujícího utkání.

Později se Neymar k celé události vrátil i na sociálních sítích. "Fotbal je čím dál nudnější. Dostal jsem žlutou kartu za svoji oslavu. Tyhle věci se stávají jenom mně. Příště upozorním rozhodčí, až budu chtít slavit," řekl Brazilec sarkasticky ve svém příběhu na instagramu.