Fotbal

Překvapení fanoušci West Hamu. Pivo jim čepoval slavný fotbalista

Překvapení fanoušci West Hamu. Pivo jim čepoval slavný fotbalista
Fredrik Ljungberg (vlevo) a Henrik Pedersen | Zdroj: Profimedia

Fanoušci West Hamu, kteří vyrazili na utkání Evropské konferenční ligy do dánského Silkeborgu, byli při návštěvě jedné z hospod pořádně překvapení. Pivo jim totiž čepoval bývalý fotbalista Henrik Pedersen, který odehrál 143 zápasů v Premier League.

Ještě před samotným zápasem Silkeborg – West Ham vyrazili hostující fanoušci do jednoho z barů, kde se dočkali příjemného překvapení. Za výčepem stál bývalý dánský fotbalista Henrik Pedersen. Ten působil i v Premier League, kde hrával za Bolton a Hull.

Dohromady v nejlepší lize světa odehrál 143 zápasů, ve kterých nastřílel 22 gólů a k nim přidal 2 asistence. Příznivci Hammers bývalého útočníka poznali a natočili video, které okamžitě nasdíleli na sociální sítě.

Související obsah

Pedersen v Silkeborgu s fotbalem začínal a v roce 2013 tam i kariéru ukončil. Poté začal podnikat a otevřel si vlastní bar, který shodou okolností fanoušci West Hamu navštívili. Ti mohli být spokojení i po konci zápasu, jelikož tým kolem Tomáše Součka a Vladimíra Coufala vyhrál 3:2.

​Premier League se minulý víkend nehrála kvůli smrti královny Alžběty II. Tu uctili při zápase Ligy mistrů fanoušci Rangers:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události