Další sporty

Ruská krasobruslařka se ukázala nahoře bez. Život není jenom sport, vzkazuje

Ruská krasobruslařka se ukázala nahoře bez. Život není jenom sport, vzkazuje
Krasobruslařka Jelizaveta Tuktamyševová Zdroj: profimedia.cz

Ruská krasobruslařka Jelizaveta Tuktamyševová se pořádně odvázala. 25letá sportovkyně zveřejnila snímek, na němž pózuje nahoře bez a ňadra si zakrývá jen bruslemi. Následně se mistryně světa z roku 2015 vyjádřila ke svému pokračování v kariéře.

Jelizaveta Tuktamyševová je vyhlášená provokatérka, která nemá problémy s nahotou. Už v minulosti například pózovala pro pánský časopis Maxim. Vyhlášené jsou také její exhibiční jízdy na krasobruslařských šampionátech, které většinou pojímá velmi odvážně. 

Nyní 25letá Ruska zveřejnila pikantní snímek na instagramu. "Bez komentáře," napsala k fotografii, kde si bruslemi zakrývá ňadra. 

Tuktamyševová se letos připravuje už na 12. sezonu mezi seniory a na konec kariéry zatím nemyslí. Mistryně světa z roku 2015 se po vleklém zranění kotníku vrátila zpátky mezi špičku v roce 2019. V roce 2021 pak brala ze světového šampionátu zase stříbro.

Související obsah

​Zakleté jsou pro ni olympijské hry. Jelizaveta Tuktamyševová totiž chyběla jak na olympiádě v Soči 2014, tak o čtyři roky později v Pchjongčchangu. Letos v Pekingu pak byla první náhradnicí v nabité ruské konkurenci, ale na led se nakonec nedostala. 

Související obsah

Krasobruslařka se také nedávno nechala slyšet, že sport už pro ni není hlavní prioritou. "Život je jeden a je potřeba, zvláště v mém věku, ho trávit tak, abych později ve 30 letech nelitovala, že jsem si celý život zničila krasobruslením a že jsem v důsledku toho vlastně ani nežila," prohlásila na sociálních sítích. 

Podívejte se na lekci krasobruslení v magazínu Víkend:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události